« پشت صحنه های اینترنت... | صفحه اول | قل مراد داره می خنده... »

شنبه 30 دی 1385

از اینترنت بی سیم همسایه استفاده نکنید لطفا

.


بله..استفاده از اینترنت بی سیم همسایه هم کم کم دردسر ساز می شه...اگر شما هم لپ تاپ دارید و اغلب جاهایی که می رید، شبکه های بی سیم رو چک می کنید، مواظف باشید فکر نکنید رایگان اینترنت پیدا کردید..
امروز خبر دادگاهی شدن پسر 17 ساله در سنگاپور رو خوندم که برای بازی کردن روی اینترنت از اینترنت بی سیم همسایه استفاده کرده و خلاصه همسایه فهمید و شکایت کرده و پسرک الان به 18 ماه محرومیت از استفاده از اینترنت و 80 روز کار رایگان دولتی یا بقولی سرویس رایگان اجتماعی محکوم شده. البته قاضی گفته اگر بازم این کارو انجام بدی، 3 سال محرومیت و 3300 پوند انگلیسی خسارت باید بده...خلاصه بعدا نگید اینترنت بی سیم امنیتش درست نبود ما هم وارد شدیم..هر جا که درش باز باشه که آدم داخل نمی شه ؟ می شه؟

نوشته شده توسط: علیرضا کاشیان در January 20, 2007 01:33 PM | آی تی

Trackback Pings

براي ارسال دنبالک از لينک زير استفاده نماييد
http://itiran.net/cgi-bin/mt/itiran-tb.cgi/1438

:نظرها

به نظر من که طرف خیلی وکیل بدی داشته! چون خیلی بی معنیه اینکه طرف را محکوم کنن. اینکه یک نفر سیگنال بدون هیچ محافظتی را بفرسته توی خونه تو و بعد ادعا کنه که تو دزدی کردی از وایرلسش. مثل اینه که یک نفر بیاد وسایل خونش را بگذاره بیرون خونش و بعد هر عکس که آنها را برداشت بره ازش شکایت کنه که چرا وسایل من را دزدیدین. اتفاقا اون پسر می توانسته از همسایه شکایت کند که چرا سیگنال رادیویی را بدون اجازه فرستاده به خانه آنها. البته این احتمال وجود داره که جزئیات داستان با این چیزی که گفتی فرق کند، مثلا شاید اون شبکه پسورد داشته اما این پسره پسورد را پیدا کرد. آن وقت ماجرا فرق می کنه.

نوشته توسط: pooya at January 20, 2007 11:41 PM

نوشتن يک نظر
اطلاعات من را حفظ کن 

Warning: include(/home/itiran/www/links/persianads.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/itiran/domains/itiran.net/public_html/archives/002717.php on line 238

Warning: include(): Failed opening '/home/itiran/www/links/persianads.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/itiran/domains/itiran.net/public_html/archives/002717.php on line 238