« از اینترنت بی سیم همسایه استفاده نکنید لطفا | صفحه اول | شاهکار خبرگزاری مهر »

شنبه 30 دی 1385

قل مراد داره می خنده...

چون ملوس داره وبلاگ می خونه! :)
خوب ببخشید! قصد بی احترامی نداشتم اما این مشابه اس ام اس هایی است که این روز ها برای خیلی از ما ها میاد (به جای وبلاگ بگذارید sms)
این سریال باغ مظفر باعث شده بود که من هر از گاهی تلویزیون را روشن کنم. چون اصولا ازبرنامه های تلویزیون خوشم نمیاد. به هر حال دستشان درد نکنه. با وجودیکه ساختار تبلیغاتی و infomercial این سریال دل من را میزد اما بازم لبخند را به لب ما می نشاند. باید از بازی عالی آقای شفیعی جم تشکر کرد. هااا؟؟
بگذریم... این یک ذره خوشبینی به تلویزیون باعث شد که الان یک لحظه تلویزیون را روشن کردم و قسمتهایی از این برنامه فوق العاده آقای فرزاد حسنی را ببینم.
صحبت راجع به این بود که هر کی گفته دانشگاهها به خاطر سهمیه رزمندگان و خانواده شهدا و .. جا نداره چرت گفته و ایشان نه تنها کمتر از 5 درصد حقشون را استفاده می کنند بلکه معدلشون هم از بقیه بالا تره و کلی المپیادی هستند و از این صحبتها ...
به نظرم ایجاد و دامن زدن این تقابل کار اشتباهی بود که در کل چهره بیرونی فرزندان شهید و ایثار گر را مخدوش می کند
فکر می کنم خیلی از فرزندان شهید خوشحال می شوند که ازشون اینگونه دفاع و حمایت نشه چون اصولا احتیاجی به این حمایت نیست و عموما مورد احترام و عزیز جامعه هستند.
داشتم به رفتار مجری فکر می کردم. نکته جالب برام این بود که چقدر صحبتهاش وبلاگی است.
آقای فرزاد حسنی آدم با استعداد و با هوش و موفقیه اما پیشنهاد میکنم از تریبون صدا و سیما که آمد پایین یک مجله راه بندازه و بیاد با مثلا چلچراغ رقابت کنه.(اسمش را هم میشه گذاشت فوق العاده) اینجوری متوجه میشه که حرفهایش واقعا چقدر خریدار داره و چقدرش خمیر میشه!
نظر شما چیست؟

نوشته شده توسط: رضا هاشمی در January 20, 2007 11:19 PM | فرهنگ

Trackback Pings

براي ارسال دنبالک از لينک زير استفاده نماييد
http://itiran.net/cgi-bin/mt/itiran-tb.cgi/1440

:نظرها

با سلام . لطفا شما هم کلمات "هوش و استعداد" رابا مصرف کردنش برای آن آقا که صفت مناسب برایش "ابن‌الوقت" است ، ضایع نکنید

نوشته توسط: بهروز at January 23, 2007 02:38 PM

با سلام . لطفا شما هم کلمات "هوش و استعداد" رابا مصرف کردنش برای آن آقا که صفت مناسب برایش "ابن‌الوقت" است ، ضایع نکنید

نوشته توسط: بهروز at January 23, 2007 02:32 PM

نوشتن يک نظر
اطلاعات من را حفظ کن 

Warning: include(/home/itiran/www/links/persianads.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/itiran/domains/itiran.net/public_html/archives/002719.php on line 247

Warning: include(): Failed opening '/home/itiran/www/links/persianads.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/itiran/domains/itiran.net/public_html/archives/002719.php on line 247