« نشست تخصصی هلو | صفحه اول | پلیس رئوف »

شنبه 29 اردیبهشت 1386

قابل توجه اراذل محترم

اسي عقرب ، داوود بلدرچين ، قادر گربه ، حسين بي کس دیروز در شهر و محل زندگی شان گردانده شدند با آفتابه ای بر گردن و شمشیری پلاستیکی در دست. عباس تايسون ، علي عشقي ، علي دالتون ، پژمان گوريل ، غلام گوش پر، محسن خرسه و آرتين چهارمحالي هم دیروز دستگیر شده اند و عنقریب به مجازاتی اینچنینی می رسند.
دیروز هم از رادیو شنیدم یکی از مقامات این طرح از تمامی افراد شرور درخواست کرده که هر چه سریع تر خود را به پلیس معرفی کنند در غیر این صورت دستگیر خواهند شد( در واقع چه معرفی کنند چه نکنند دستگیر می شوند) .امروز هم اعلام شد اجرای موفق طرح امنیت اجتماعی هنوز به پایان نرسیده است. البته عجیب است در این میان کسانی هم هستند که معتقدند در اجرای طرح امنیت اجتماعی باید حرمت افراد حفظ شود! . البته نظرسنجی ها( احتمالا نظرسنجی برنامه شب شیشه ای) هم تاکید دارد که 60 درصد مردم موافق این طرح هستند. حالا چون چهل درصد مخالفت کرده اند بیاییم بگذاریم اراذل و اوباش هر کاری دلشان خواست بکنند.
خواهر من! مگه شما برنامه چند شب پیش کرکی ها را ندیدی که در زباله دانی های جنوب شهر می لولیدند و می مردند و حتی مرده شان را هم به کراهت از روی زمین جمع می کردند؟ حالا شما می گویی کرامت؟ چه انتظارهایی داری ها ؟! مگر فکر کردی این طرح اکرام است عزیز برادر؟ این اراذل یک دفعه از زیر بته سبز شده اند و بنابراین باید درجا ریشه شان را خشکاند.

بعد نوشت: اقا ما تو این محل آبروداریم مایکی رو بی خیال شین...

نوشته شده توسط: شهرام در May 19, 2007 10:38 PM | متفرقه

Trackback Pings

براي ارسال دنبالک از لينک زير استفاده نماييد
http://itiran.net/cgi-bin/mt/itiran-tb.cgi/1476

:نظرها

نوشتن يک نظر
اطلاعات من را حفظ کن 

Warning: include(/home/itiran/www/links/persianads.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/itiran/domains/itiran.net/public_html/archives/002777.php on line 234

Warning: include(): Failed opening '/home/itiran/www/links/persianads.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/itiran/domains/itiran.net/public_html/archives/002777.php on line 234