« قابل توجه اراذل محترم | صفحه اول | لینوکس با اوبونتو در خانه ها... »

دوشنبه 31 اردیبهشت 1386

پلیس رئوف

گزارشی از طرح اکرام و رافت پلیس در میدان هفت تیر - ( کانون زنان ایرانی)
عکس از : هادی تونز

نوشته شده توسط: شهرام در May 21, 2007 12:39 PM | متفرقه

Trackback Pings

براي ارسال دنبالک از لينک زير استفاده نماييد
http://itiran.net/cgi-bin/mt/itiran-tb.cgi/1477

:نظرها

آقایان مجتبی و ازگمی!!!!من حالم از شماها به هم می خوره! می دونید چرا؟؟؟؟چون 1 لحظه فکر کنید مادر یا خواهر خودتون جای این خانم بود!باز هم این اراجیفو که فقط خودتون لایقش هستید می نوشتین؟؟؟؟آقای ازگمی! اگر وسط شهر پلیس بزنه سرتو بشکنه تا به این روز بیوفتب میری جلو ماچشون می کنی میگی بفرما یکی دیکم بزن؟!!!آقای مجتبی!واقعا پلیس یه مملکت باید همه کارهاشو ول کنه بیاد گیر بده به لبای ملت؟این همه الگانس زیر پاشونه بنزین مفت میزنن اینطور هم برخورد میکنن!!!! کجاست عدل علی!!!!!

نوشته توسط: آرش at June 11, 2007 04:58 PM

این جامعه زنان ایران هم فقط کارش شده سیاسی بازی. یک نشریه هم برای آگاهی دادن به زن ها پخش نکرده.یک تحقیق هم درباره خطراتی که از جانب خود زنها خودشان را تهدید میکند پخش نکرده.حالم بهم میخورد از اینجور تشکیلات بیمصرفی که فقط حرف مفت میزنند.

نوشته توسط: ازگمی at June 8, 2007 09:33 AM

جان برادر ! این ضعیفه که عکسش را کلی در اینترنت پخشانده اند اصلا طرف نیروی انتظامی نبوده است بلکه داشته با دوربین اش از دخترخانم هائی که نیروی انتظامی به انها تذکر میداده فیلمبرداری و عکس برداری میکرده. نیروی انتظامی هم دوربین اش را ازش گرفته که المشنگه بازی راه انداخته.محض اطلاع عرض کنم که تعادل روحی روانی اش هم مشکوک میزنه.ماجراش مثل همانی هستش که در ماجرای کوی دانشگاه لباس رنگ شده اش را به سر گرفته بود و خلائق و مطبوعات غافل از ماجرا هم عکس اش را تیتر کرده بودند.

نوشته توسط: ازگمی at June 8, 2007 09:22 AM

حالم از این مظلوم نمایی ها به هم می خوره!

می خواید نیروی انتظامی در هر شرایطی با گل ازشون استقبال کنه؟ خوبه؟ راضی میشین؟ یه گوشه نشستین فقط بهانه میگیرین! غیر اینه؟

هر کاری که انجام بشه، خوب یا بد، سر و صدا راه میندازن.

نوشته توسط: مجتبی at May 27, 2007 03:22 PM

نوشتن يک نظر
اطلاعات من را حفظ کن 

Warning: include(/home/itiran/www/links/persianads.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/itiran/domains/itiran.net/public_html/archives/002779.php on line 253

Warning: include(): Failed opening '/home/itiran/www/links/persianads.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/itiran/domains/itiran.net/public_html/archives/002779.php on line 253