« چاوز و صدام | صفحه اول | سنگسار : بوی خاک و خاکستر »

سه شنبه 12 تیر 1386

PressTV پرس شد...

presstv_docs.jpg

"وب سايت www.presstv.com طراحي ساده اي دارد اما کاربردي و مدرن است. دسترسي به فيد وب سايت و نيز امکان دريافت خبرها با موبايل و ديدن مستقيم برنامه هاي شبکه (البته با اينترنت پرسرعت) از امکانات وب سايت است."

این بخشی از مصاحبه خواندنی پرستو دو کوهکی از شرق با یکی از مسوولین PressTV است.
ادامه مطلب را ببینید...

کیفیت این کار مدرن و کاربردی در حدی است که دسترسی به وب سایت آن www.presstv.com امکان پذیر نیست وقریب به 4 ساعت است که من از Down بودن آن مطلعم و ظاهرا زیر بار فشار تعداد بالای بازدید کننده ها پرس شده است.
متاسفانه مشکلات گریبانگیر تبلیغات محیطی نیز بود به گونه ای که در یک جمله انگلیسی بیلبورد تبلیغاتی آن کلمه کانال با غلط املایی دیده می شد: "Iran's First English News Chanel"
در هر صورت تا آنجایی که به تجربه من بر میگردد می توانم بگویم که کار بزرگ کردن فقط به معنای پول زیاد خرج کردن نیست.

پانوشت:
مطلب قبلی باعث شد با نگاه دقیقتری به سایت و سرور PressTV نگاه کنم. برخی مشکلات فنی گریبانگیر سایت اینترنتی PressTV است. امید وار بودم که مشکلات فقط در همین سطح باشد و در خود تلویزیون با کاری حرفه ای و عالی در حد و انداره های تلویزیون الجزیره روبرو شویم. مطلب سایت الف در مورد این شبکه را می خواندم که هنوز به نیمه های مطلب نرسیده بودم آه از نهادم سرازیر شد!
ببنید کلمه DocumentAries را چگونه نوشته شده است . ظاهرا مشکلات زبان انگلیسی بیش از حد مورد پیش بینی است و بهتر است اول مشکل زبان حل شود.
در هر صورت امیدوارم دست اندر کاران بصورت حرفه ای تری این شبکه را در سطح جهانی مطرح نمایند.

نوشته شده توسط: رضا هاشمی در July 3, 2007 09:28 PM | تکنولوژی

Trackback Pings

براي ارسال دنبالک از لينک زير استفاده نماييد
http://itiran.net/cgi-bin/mt/itiran-tb.cgi/1491

:نظرها

به نظر من برای اولین تجربه کارشون خوبه.ما ایرانی ها هم که کارمون شده گیر دادن و ایراد گرفتن این رو برای این میگم که من دانشجوی مترجمی زبان انگلیسیم البته من معتقدم که ما پیشرفت میکنیم چون خیلی به هم انتقاد میکنیم وانتقاد اغازه پیشرفته

با ارزوی موفقیت برای ایرانی

رضا:
الان اون مشکلات دیگه وجود نداره و حداقل من ندیدم. اما کلا با صحبت شما کاملا مخالفم.
اتفاقا یکی از ایرادات جماعت ایرانی اینه که هزار جور ایراد و اشکال را هم ببینیند اما هیچ چیز نمیگند و انتقاد بلد نیستند و بیشتر غر میزنند و دعوا میگیرند تا انتقاد کنند. معدود افرادی هستند که احساس مسولیت کنند و دردسر انتقاد را به خود بپذیرند. از آنطرف هم طرف انتقاد شونده هر انتقادی را یک جور حمله میدونه و دنبال پشت صحنه یک جور باند بازی و توطیه میگرده.
البته ایراداتی که مطرح شد ربطی به اولین تجربه بودن نداشت.

نوشته توسط: farzad at December 18, 2008 06:54 AM

اگه غیر از این بود جای تعجب داشت!

نوشته توسط: رضوی at July 5, 2007 10:54 PM

اینکه چیزی نیست. دیروز مثلا لانچینگش بود داشتن مصاحبه چهار نفری همزمان روی یک صفحه پخش می کردن. روی اسم خبرنگار خودشون که keller نامی بود، قشنگ زده بود killer.

نوشته توسط: تهرانی at July 3, 2007 11:52 PM

نوشتن يک نظر
اطلاعات من را حفظ کن 

Warning: include(/home/itiran/www/links/persianads.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/itiran/domains/itiran.net/public_html/archives/002807.php on line 264

Warning: include(): Failed opening '/home/itiran/www/links/persianads.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/itiran/domains/itiran.net/public_html/archives/002807.php on line 264