« تقدیر یا تحقیر خبرنگار؟ | صفحه اول | به نفع ایرانسل مصاحبه کنید،جایزه بگیرید! »

پنجشنبه 1 شهریور 1386

توهین

خبر رسیده که : ماموران امنيتي فرودگاه مسكو، نمايندگان پارلمان ايران را كه عازم بلاروس بودند، به توهين آميزترين شكل ممكن مورد بازرسي قرار دادند.
بر اساس اين گزارش، ماموران روسي، نه تنها وسايل نمايندگان پارلمان ايران را بازرسي كردند، بلكه در اقدامي غيرمتعارف، آنها را وادار كردند تا كمربندها و كفش هاي خود را نيز درآورند. روس ها سپس كمربندها و كفش هاي نمايندگان مجلس ايران را از زير دستگاه "ايكس ري" رد كردند و سپس به اين نمايندگان اجازه دادند كفش بپوشند و كمربندهاي خود را ببندند.

سوال: چنین برخوردهایی( و خیلی بدتر از این) همواره در بسیاری از کشورها با اتباع ایرانی انجام می شود، آیا آنها توهین نبوده و نیست؟

نوشته شده توسط: شهرام در August 23, 2007 09:02 PM | متفرقه

Trackback Pings

براي ارسال دنبالک از لينک زير استفاده نماييد
http://itiran.net/cgi-bin/mt/itiran-tb.cgi/1512

:نظرها

در توهین بودنش هیچ شکی نیست، اما وقتی تو خود ایران به شهرونداش توهین می شه، وقتی که 2 تا برادر وخواهر ( برادر و خواهر خونی ، نه دینی !!! ) رو با هم گیر میآرن بازداشت می کنن و ازشون مدارک معتبر دال بر اثبات خواهر و برادری می خوان، وقتی به اندازه آستینت گیر می دن، وقتی به مدل موهات گیر می دن، خوب غربی ها هم فکر می کنن ایرانی ها مستحق این حرمت شکنی ها و توهین ها هستن و عادت دارن، پس اونا هم برای اینکه ما عادت هامون تو دیار غربت ترک نشه، فضای کاملا مناسبی رو برای بی حرمتی به ما تدارک می بینن، مطمئن باشید اگر ایرانی تو ایران ، تو وطن خودش شان و منزلت داشته باشه، بقیه ملل هم براش ارزش قائل می شن.

نوشته توسط: مهیار at August 24, 2007 11:55 AM

خود کرده را تدبیر نیست!

نوشته توسط: رضوی at August 23, 2007 10:11 PM

نوشتن يک نظر
اطلاعات من را حفظ کن 

Warning: include(/home/itiran/www/links/persianads.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/itiran/domains/itiran.net/public_html/archives/002840.php on line 245

Warning: include(): Failed opening '/home/itiran/www/links/persianads.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/itiran/domains/itiran.net/public_html/archives/002840.php on line 245