« توهین | صفحه اول | دوربین و عکاس »

جمعه 2 شهریور 1386

به نفع ایرانسل مصاحبه کنید،جایزه بگیرید!

ایرانسل در تازه ترین طرح تبلیغاتی خود افراد مختلفی را جلوی دوربین نشانده و از انها می خواهد به نفع ایرانسل حرف بزنند. نتیجه به صورت تیزر از تلویزیون پخش می شود و البته شیرینی بچه ها هم فراموش نمی شود. بیشتر

نوشته شده توسط: شهرام در August 24, 2007 02:49 PM | آی تی

Trackback Pings

براي ارسال دنبالک از لينک زير استفاده نماييد
http://itiran.net/cgi-bin/mt/itiran-tb.cgi/1513

:نظرها

شرکت ایرانسل بهتر است سیم کارت های خود را داخل لپ لپ بگذارد سیم کارت هایی که در تهران در اکثر ساعات به دلیل شلوغی شبکه قابل استفاده نیست بهتر است دزفولی داخل لپ لپ کرده و به مادرش هدیه دهد

نوشته توسط: علیرضا at November 1, 2007 09:55 PM

با عرض سلام و خسته نباشید.
می خواستم ببینم کهشما گفته اید به نفع ایرانسل تبلیغ کنیم و جایزه بگیریم
اما این درست ولی اگه ما تبلیغ کنیم ایرانسل چطوری جایزه ما رو می ده
لطفا طرز تیلیغ ایرانسل رو برام ارسال کن
خیلی ممنون
مرسی
دوست شما
آرش

نوشته توسط: آرش لدنی at August 31, 2007 02:54 PM

ايرانسل، كلاغی رنگ شده رشيد غريبي اندبيلي

ايرانسل، كلاغی رنگ شده رشيد غريبي اندبيلي
مهر ماه سال گذشته طبق قرار قبلی که شرکت ایرانسل جهت آغاز به کار اپراتور دوم تلفن همراه منعقد کرده بود ، واگذاری سیمکارت های اعتباری و دائم این شرکت در سه شهر تهران تبریز و مشهد آغاز شد و طبق اظهارات مدير عامل شركت قرار شد واگذاري سيمكارت ايرانسل به مرور به اكثر شهرهاي كشور نيز آغاز شود وورود يك رقيب جدي در عرصه سيمكارت تلفن همراه نويد سر آغاز يك حركت جدي در توسعه ارتباطات كشور را مي داد و امكانات نسبتا مناسبي كه از سوي مسولان ايرانسل براي خطوط جديد اعلام شده بود و قيمت نسبتا مناسب آن نيز باعث استقبال قابل توجه مردم ازايرانسل شد .

در این میان اپراتور اول تلفن همراه که یکه تاز عرصه واگذاری سیم کارت در سالهای اخیربود هم از تبعات پیدا شدن یک رقیب تازه وارد که بگفته مسئولان ایرانسل دارای تکنولوژی برتری هم نسبت به اپراتور اول است ، باعث شد شرکت ارتباطات سیار (یعنی همان اپراتور دولتی موبایل) اعلام كند تعرفه ثبت نام دور جدید سیم کارتهای این شرکت یکصد هزار تومان کاهش می یابد و به 260 هزار تومان تقلیل خواهد یافت.

ویژگیهای سیم کارت های جدید ایرانسل که با همکاری شرکت معتبر MTN آفریقای جنوبی واگذار می شود بشرح زیر اعلام شده بود.

1- ظرفیت این سیمکارتها هشت برابر سیمکارت های اپراتور اول است(سیم کارت 64 کیلوبایتی) که این بدان معنی است که کاربران علاوه بر این که دارای دفترچه تلفن گسترده تری هستند ، میتوانند از سرویسهای بیشتری نسبت به گروه اول برخوردار باشند.

2- با توجه به این که این سیم کارت ها از نسل 2.5 سیم کارت ها بوده و اپراتور دولتی دارای سیم کارت های نسل 2 است راه اندازی سرویسهای جدید بر روی این سیم کارت ها قابل انجام است و بگفته مسئولان ایرانسل علاوه بر تمامی سرویس هائی که قبلا توسط اپراتور دولتی ارائه می شد سرویس های جدیدی نظیر ارسال و دریافت پیغامهای مولتی مدیا، سرویس ایمیل ، اینترنت و صندوق صوتی برای تمامی کاربران راه اندازی شده وعلاوه بر آن بگفته مدیر عامل شرکت ایرانسل هیچ هزینه اضافه ای هم از کاربران جهت اشتراک این سرویس ها دریافت نمی شود.

3- همه ما از چیزی بنام تعرفه جابجائی برای تماس با شهری دیگر توسط موبایل خبر داریم . ایرانسل این مشکل را هم حل کرده است. تعرفه یک دقیقه مکالمه داخلی با سیم کارتهای ایرانسل از هر کجای کشور با مقصدی در هر نقطه از کشور بازای هر دقیقه 49.9 است (در حالیکه این رقم برای سیمکارتهای فعلی برای تماس های داخل شهری 46.6 است و برای غیر از داخلی هزینه جابجائی به نسبت فاصله تغییر می کند). هزینه ارسال پیغام کوتاه نیز برای سیمکارتهای ایرانسل 16 تومان اعلام شده بود.

قول وقرارهاي مسولان ايرانسل با توجه به تبليغات گسترده و فريبنده شركت مذكور باعث شد استقبال نسبتا گسترده از اين شركت از طرف مردم بعمل بيايد و اشكالات متعدد و گسترده خطوط ايرانسل هم به پاي نوپا بودن گذاشته شود كه البته مسولان شركت فوق نيز همچنان به مردم قول رفع اشكالات را در كمترين مدت ممكن مي دادند .

اما امروز با گذشت حدود يكسال از راه اندازي ايرانسل و جذب قريب حدود سه ميليون مشترك در ايرانسل متاسفانه نه تنها شركت مزبور به قول قرارهاي خود در مورد امكانات و مزيتهاي ايرانسل عمل نكرده اند بلكه مشتركان ايرانسل از برقراري يك تماس معمولي هم با مشكلات مختلف مواجه هستند . ودر اين ميان شركت مخابرات ايران كه مسوليت نظارت برارايه خدمات ايرانسل را برمردم دارند نه تنها در اين ميان به داد مردم ومشتركان ايرانسل نمي رسند بلكه به نحوي با سكوت در مقابل ايرانسل از تخلفات ايرانسل حمايت مي كنند .

مشتركان تلفن همراه ايرانسل با مشكلات متعددي مواجه هستند علیرغم تبليغات فراوان هنوز در سطح شهر تهران نقاط بسيار كوري وجود دارد كه آنتن دهي در آنجا ناممكن است و همچنين در حين مكالمه با ايرانسل مشتركات با قطعي هاي مختلفي مواجه هستند و متاسفانه نقاطي كه تا قبل از اين تقريبا از آنتن دهي مناسبي برخوردار بودند در حال حاضر با قطعي هاي چند ساعته مواجه هستند زماني از روز داراي آنتن دهي مناسب هستند و ساعت ها هم امكان هيچ گونه تماسي وجود دارد .

عدم سرويس دهي مناسب سرویسهای MMS GPRS از ديگر مشكلات ايرانسل هستند كه همه اينها جزء مزييتهاي خطوط فوق بودند كه در حال حاضر امكان استفاده از آن امكانات ميسر نيست و در واقع در حال حاضر نمي توان علارغم داشتن بيش از سه ميليون مشترك در ايرانسل از آن به عنوان يك سرويس مطمئن ارتباطي نام برد و به نظر مي رسد ايرانسل بيشتر نام سرويس تلفن همراه سيار را يدك مي كشد .

اما در حال حاضر اكثر مشتركين خطوط ايرانسل از اين شركت ناراضي هستند و متاسفانه اين نارضايتي ها نه تنها در رسانه هاي ديداري ،شنيداري و حتي نوشتاري از قبيل روزنامه ها و مجلات منعكس نمي شود و اگر هم در اين رابطه خبري مطرح مي شود آن هم بصورت خيلي جزيي و گذار مي باشد ونكته قابل تامل هم غلارغم نارسايي هاي فراوان ايرانسل شاهد افزايش مشتركان ايرانسل هم هستيم و دليل آن هم فقط در بمباران شديد تبليغاتي مردم توسط ايرانسل است كه در تمام عرصه ها از آن بهره مي برد .

شركت ايرانسل با تمام ضعف هاي كه از آن برخوردار است در يك عرصه بسار موفق عمل كرده و آن استفاده از شيوه تبليغاتي بسيار دقيق و پر هزينه بوده است .

شركت ايرانسل با حضور در تمام عرصه هاي تبليغاتي و بهره بردن از شگردهاي و حقه هاي تبلغاتي و صرف هزينه هاي ميلياردي توانسته است تمام ابزارهاي اطلاع رساني تاثير گذار بر افكار عمومي را به اشغال خود در آورده و مخاطبان افكارعمومي را بشدت بمباران تبليغاتي نمايد
امروزه قبل از شروع ووسط هر برنامه پر مخاطب كه معمولا داراي هزينه هاي تبليغاتي نسبتا بالاي نيز مي باشد بلا استثنا ايرانسل را تبليغ مي كند مخاطبان راديو وتلويزيون مجبور هستند روزانه صدها بار انواع طرح هاي شركت ايرانسل را ببينند وبشنوند و از وعده هاي پر زرق برق آن تاثير بپذيرند وعده هاي كه يك ارتباط راحت ، دلنشين ، ارزان والبته با جوايز ارزنده را نويد مي دهد ايرانسل علاوه برا شغال رسانه هاي ملي صفحات متعدد اكثر روزنامه ها و جراييد كشور را به اشغال خود در آورده و همان وعده ها در اين صفحات تكرار مي شود و با توجه به دريافت مبالغ قابل توجه روزنامه ها و جراييد كشور از اين آگهي ها اكثر اين جراييد هم به واسطه قطع نشدن درآمد هاي خود از پول آگهي هاي ايرانسل نيز متاسفانه نمي توانند مشكلات مردم را در مورد ايرانسل منعكس نماييند و از كنار رسالت خود را در مورد حقوق مردم به راحتي
مي گذرند .

از طرفي ايرانسل علاوه بر رسانه ملي وجراييد كشور از فضاي مجازي اينترنت براي مقاصد خود استفاده كرده و سايتهاي پربينند و وبلاگها را هم به اشغال خود در آورده است .

بيل بردها و ماكز تبليغاتي شهر هم از ديگر هدفهاي ايرانسل مي باشد كه به نحو مناسبي از آنها بهره برده است .

شايد اگر تنها رمز موفقيت ايرانسل را در جذب مشتري تبليغات بدانيم به بيراهه نرفتيم امروز هر ايراني صبح كه از خواب بيدار مي شود مجبور است بارها و بارها تبليغات ايرانسل را در راديو وتلويزون بشنود وبينند و در شهر تابلوهاي تبليغاتي وبيل بردهاي تبليغاتي ايرانسل را ببيند ومجبوربه ديدن تبليغات آن در روزنامه و سايتها باشد وزير بمباران شديد تبليغاتي از آن تاثير بپذيرد و هزينه اي كاذب بپردازد .

شايد به جرأت بتوان گفت پروژ تبليغاتي ايرانسل در ايران در طول تاريخ اين مرزو بوم پر هزينه ترين تبليغاتي بوده است كه يك شركت پرداخته است و پروژه اي كه ميلياردها تومان همه ماهه خرج مي شود تا با ارايه خدمات ضعيف در آمد هاي كلاني نصيب جيب عده اي بشود و متاسفانه به خاطر اين ولخرجي يك شركت هم كسي به طور جدي نتواند با تخلفات آن برخورد كند و مانع از ضايع شدن حقوق مردم شود.

به راستي چه كسي بايد در مقابل اين همه بمباران تبليغاتي از حقوق مردم دفاع كند چه كسي بايد در مقابل رنگ كردن مردم مانع از تضعيع حقوق آنان باشد

نوشته توسط: رشید غریبی at August 26, 2007 11:01 AM

نوشتن يک نظر
اطلاعات من را حفظ کن 

Warning: include(/home/itiran/www/links/persianads.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/itiran/domains/itiran.net/public_html/archives/002841.php on line 290

Warning: include(): Failed opening '/home/itiran/www/links/persianads.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/itiran/domains/itiran.net/public_html/archives/002841.php on line 290