« یک خورجین بانک پیشرو و نمونه در سرویسهای نوین بانکی! | صفحه اول | خدمات نوین بانک ملی »

شنبه 25 اسفند 1386

پهلوان رابینسون!

robinson.jpg

من اصلا خوشم نیامد وقتی دیدم آقای رضا زاده با عنوان پهلوان ملی تبلیغ املاک رابینسون دبی را می کند!
من وقتی رضا زاده را می دیدم احساس غرور می کردم و عبارت یا ابولفضل روی لباس وزنه برداری و غرش و مردانگی او در هنگام بلند کردن وزنه در ذهنم می آمد.
شادی مردم اردبیل و مردم ایران را به خاطر می آورم.
به خودم می بالیدم که رضا زاده پیشنهاد ترکیه برای تغییر ملیت را رد کرد و موجب افتخار ملی شد.
اما الان این اسم نا مانوس رابینسون را در کنار رضا زاده نمی توانم توجیه کنم. وقی رضا زاده می گوید که "جهت امنیت سرمایه گذاری خودتان من فقط املاک رابینسون دبی را پیشنهاد می کنم. شما هم با من همراه شوید." آیا این همان راه و رسم پهلوانی است؟
پهلوان رضا زاده مشکل مالی داشته؟ شرکت ایرانی در ایران نبود؟؟
می دانم که ورزشکاران حرفه ای و قهرمانی با صنعت تبلیغات ارتباط نزدیکی دارند و برای تبلیغات امور مختلف از آنها استفاده می شود و این یک منبع در آمد آنهاست.
اما کسی که نام پهلوانی دارد و آن سابقه و رفتار را در ذهن من نشانده در کنار تبلیغ شرکت رابینسون دبی چه می گوید؟
کسانی که از یک ورزشکار و یک قهرمان ورزشی یک چهره فرا قهرمانی و پهلوانی ساختند جوابگو باشند.
در همین زمینه:
از ابوالفضل تا رابینسون !

نوشته شده توسط: رضا هاشمی در March 15, 2008 04:22 AM | فرهنگ

Trackback Pings

براي ارسال دنبالک از لينک زير استفاده نماييد
http://itiran.net/cgi-bin/mt/itiran-tb.cgi/1570

:نظرها

حسین رضازاده را تنها کسانی درک میکنند که مثل یک پهلوان بیاندیشند. احساساتی شدن دلیل تنگی دل است.باید یادمان نرود که او همیشه باعث خوشحالی و افتخار مابوده و هست و نباید او را ناراحت کنیم. او همیشه در قلب ما جای خواهد داشت. این کار او هم شاید هشداری برای انانی است که قدر قهرمانان را نمیدانند.این کار او حکمتی دارد که شاید من و شما درک نکنیم.

نوشته توسط: مهدی فکوری at June 5, 2008 08:00 PM

اخه به چی میگی خیانت، مگه ما فضول مردمیم، که رفته چکار کرده. بابا اون زندگی شخصیم داره. اصلا دوست داشته به کسی چه مربوط. مگه اون فقط متعلق به ماست،اونه از حقوق مدنی خودش استفاده کرده نه من و تو.

رضا:
حالا دیگه حقوق مدنی؟؟؟ شما اینگار تو یک مملکت دیگه زندگی میکنی

نوشته توسط: سيد at April 27, 2008 10:32 AM

سلام رضازاده چندین سال از دولت ایران یه آپارتمان می خواست ندادن بهش به ناچار آن هم زن و زندگی داره تن به این کار داده است 2 تا آپارتمان در دبی بهش دادن اگر وطن فروش بود زمانی که آلمان چندین میلیادر دلار می داد تا از آنجا تو مسابقات کشتی شرکت کنه نرفت پس می شود فهمید که ...

نوشته توسط: امیر at April 13, 2008 11:36 PM

دوست عزیز درج کلمه یا ابولفضل رویه لباس ایشون هم یه کار تبلیغاتیه دیگه از نوع دینی و برایه مقدس نمایی و اینجور چیزاست و معولمه از کجا اومده
تبلیغ املاک رابینسون هم از همون جا ها سرچشمه گرفته اما این یکی از نوع تجاریه دیگه ناراحتی نداره که شما اگه تحقیق کنی و ببینی املاک رابینسون مال کیه متوجه قضایا میشی.

نوشته توسط: فرشید at April 11, 2008 12:50 PM

سلام

چرا ما ایرانی ها عادت داریم تا دنبال سوژه از یک قهرمان یا شخصیت بالای ایرانی باشیم.

خب - رضازاده هر کار کرده واسه خودش کرده!!! شرکت های ایرانی اگه یه کم سیاست میداشتن ....................................

اصلا خوب کاری کرده - ما رو چه به زندگی خصوصی مردم؟؟؟؟

پهلوانی رضازاده رو با این چیزا مرتبط نکینم.

به نظر شما گناه کرده؟؟؟؟؟

روزانه مسائل زشتی اتفاق میفته که ما ازشون چشم پوشی میکنیم( واسه بزرگان مملکت یا ورزشکاران)

چرا باید اذهان مملکت رو با این چیزا مغشوش کنیم؟؟؟!!

یه کم بیشتر فکر کنید .. ببینید شما به جای رضازاده بودید چی کار میکردید؟؟؟

همون بهتر که به جای رضازاده نیستید وگر نه چه کارا که نمیکردید و شاید همون اول به درخواست ترکیه جواب رد نمیدادید چه برسه به .........................

رضا:
شما نماینده اذهان مملکتی؟ من نظرم را روشن گفتم

نوشته توسط: reza at April 7, 2008 02:47 PM

سلام
من فیلمشو می خام
میشه لینک دانلودش رو برام بفرستین؟

نوشته توسط: توت فرنگی at April 4, 2008 10:41 PM

با سلام و تشكر از همه مخالفان و موافقان .به اين دليل تشكر مي كنم چون نسبت به من ايراني اهميت مي دهد و اين تعصب جاي تقدير دارد به نظر آقاي رضا زاده شايد بدلائلي كه حتما" همينطور است دچار بحران مالي بوده و از طريق دولت ايران نتوانسته مشكل خود را حل بكند و پهلوان بودن ايشان و صرفا يدك نام نمي تواند مشكل مالي نهتنها ايشان بلكه هر كس ديگري حل كند و به قول معروف هر وقت فقر از دري داخل شود.. ايمان...از چنجره بيرون مي پرد . بيائيد هميشه نيمه پر ليوان را نگاه كنيم . پيروز و كامروا باشيد

نوشته توسط: عبدالله مرادي at March 30, 2008 10:45 AM

دوستانی که از این کار رضازاده دفاع می کنند ،خودشون می دونند که منطقی در کارشون ندارند.
رضازاده و امثال اون رو نباید با تختی مقایسه کرد چرا که انگشت کوچیکه اون خدا بیامرز هم نمیشوند.
رضازاده را همه می دانند چگونه رضازاده شد،پس بیایید منطقی باشیم

نوشته توسط: رضا at March 28, 2008 09:14 PM

منم موافقم . از این کارش خوشم نیومد .
راستی سلام
داشتم شماره حساب مهرجوئی رو سرچ میکردم - بعد از دیدن فیلم سنتوری که از شرمندگیشون در بیام به وبلاگ شما رسیدم .
عیدتون هم مبارک باشد

رضا:
سلام.. عید نوروز شما هم مبارک

نوشته توسط: بانو مریم at March 28, 2008 02:40 PM

چندین بار این آقا را با بهرام قدیمی مدیر کل تربیت بدنی دانشگاه آزاد که داستانهایی دارد ( نمی دانم چرا دستگاه های نظارتی بر رفتار و عملکرد بسیار مسئله دار ایشان(قدیمی) توجهی ندارند؟!!) در مراکز ورزشی و تفریحی مشاهده کردم که واقعا" متاسف شدم که بوی می گویند پهلوان؛ یاجهان پهلوان( بقول مجری غلو کن ورزشی یعنی خیابانی که با آب و تاب ایشان را جهان پهلوان خطاب می کند!) این دهها سکه را بهرام قدیمی با چه مجوز شرعی و قانونی برای تبلیغ خودش در جلوی دوربین سیما به رضا زاده داد؟ این همه تسهیلات (غیر از دهها تسهیلات دیگر از جاهای دیگر) را قدیمی به چه دلیل در اختیار این شخص قرار می دهد؟ افسوس که نگاه من و خانواده ام و خیلی از مردم ایران به این پهلوان رابینسون تغییر کرد؟! کجائید پهلوانان واقعی سرزمینم؛ شهیدان بروجردی-همت-کاظمی-خرازی-باکریها-اسماعیلیها-فهمیده ها و....؟!! از روی جانبازان این قهرمانان واقعی هم شرم می کنیم که بسیاری در غربت تنهایی و درد و رنج روزگار می گذرانند!! و بسیاری از امکانات حتی برنامه های تلویزیونی در اختیار اینگونه اشخاص و بازیگر نماهای سینمایی ممنوع التصویر قرار می گیرد! ظاهرا" خیلی ها یادشان رفته که استقلال و حفظ تمامیت ارضی و ناموس و شرف را مدیون شهدا و جانبازان و رزمندگان هستیم و حالا امثال همین قدیمی(مدیر تربیت بدنی دانشگاه آزاد) که نوع رفتارش یاذ آور مدیران رانتی و بی سواد زمان شاه است برای تثبیت خودش از ساده لوحی رضا زاده استفاده و او را به هر کس و هر جا که نامحرم و نا اهل هستند معرفی می کند شاید برای کلاه خود نمدی بسازد!!

نوشته توسط: پارسا at March 26, 2008 02:11 AM

بابا این موضوع پیشنهاد ده میلیون دلاری ترکیه به ایشان برای پذیرفتن تابعیت ترکیه یک دروغ بزرگ برای بازار گرمی بود و اساسا" این خبر از پایه کذب و مورد تمسخر اصحاب جراید و بسیاری از مردم ترکیه و مسئولین ورزشی این کشور قرار گرفت!! کسی که برای بزرگداشت خود و یا دعوت به هر مراسمی درخواست پول میکند و براحتی برای یک بنگاه مسکن که فعالیت خلاف مصالح ملی و میهنی انجام میدهد با مبلغ ناچیز خود را در اختیار آن قرار می دهد شما باور می کنید کسی در ترکیه پیشنهاد آن پول کلان را بدهد و وی رد کند؟!!!!

نوشته توسط: فرهاد رضوی at March 26, 2008 01:42 AM

سلام،
اقا رضا دمت گرم پس شما هم تو خونه‌ ماهواره‌ داری :)

رضا:
راستش را بخوای این ماجرا مال حدود یک ماه پیش از اینه من دیر تر از بقیه دیدم.
مثلا تابناک خبرشو هفده اسفند زده:
http://tabnak.ir/pages/?cid=7546

من هم از فرصت تعطیلات نوروزی استفاده کردم جایی که مهمان بودم ماهواره داشتن :D

نوشته توسط: s.sh at March 26, 2008 12:49 AM

این بابا هم آدمه دیگه چرا از هر کس بت می سازین؟مگه فیلمه برک زدن و بندری رقصیدنش تو اردوی تیم ملی رو ندیدین!؟اگه یکی تو رشته خودش نخبست که نبایدتو زندگی خصوصیش همه سرک بکشن

نوشته توسط: آرش at March 25, 2008 06:01 PM

با سلام
چرت نویس روزنامه نگار خندار
خدمت کسانی که اقای رضا زاده را خائن و وطن فروش فرض کردن بگم که:
اخه به چی میگی خیانت، مگه ما فضول مردمیم، که رفته چکار کرده. بابا اون زندگی شخصیم داره. اصلا دوست داشته به کسی چه مربوط. مگه اون فقط متعلق به ماست،اونه از حقوق مدنی خودش استفاده کرده نه من و تو.
میدونی این دری وری یا که میگین پایه و اساس نداره؟ به اینخاطر که رابینسون یک شرکت ایرانیه که در سطح بین المللی کار میکنه.
توی امارات از کلی شرکتهای عربی و اروپایی گوی سبقتا ربوده این شرکت توی ایران - مشهد نطفش گذاشته شده نه توی دبی.
دست از این تعصب مسخره عصر حجریتون بردارین اخه عربا اگه میخواستن سرمایه گذاری کنن که میرفتن سراغ بکهام - رونالدینهو - رونالدو - مسی و ... نه روی یک ایرانی که از قدیم ایران را دشمن نامبر وان خودشون میدونستن.
میدونی اگر رضا زاده امریکایی بودن الان عکسش توی کره مریخ حک شده بود و روی این بیل گیتس امریکایی را از درآمد کم میکرد.اونوقت مانشستیم میگیم نه تعصب ایرانی نداره، مردی که به اون پیشنهاد ملیاردی ترکها دست رد زد الان شده وطن فروش معلوم نبود اگر هر کدوم از شماها که به حسین توهین میکنین بودین با دادن قول یک ویزای اقامت 4 تا بلیط کاواره ابی شو همه چیزتو میدادی میرفتی. جالب بدونین رضازاده روزانه توی تمریناتش 40 تن پولاد تفته را جابجا میکرده حالا به زعم این بیسوادا شده خائن. شما که از دنیا عقبین و اطلاعات تون به روز نیست و اراجیف بدون مطالعه و فاقد منبع موثق قانونی به مردم تحویل میدین خائنین.
میدونی اگر رضا زاده توی امریکابود کمپانیهای خبری حاضر بودن بعد از قهرمانیهای سال 2002 و 2003 توی المپیک و جهان ملیونها دلار بدن تا یک مصاحبه زنده بگیرن. و چقدر به خودشون میبالیدن که من با قویترین مرد جهان مصاحبه داشتم و چه اعتباری توی دنیا برای اون کمپانی محسوب میشد. چی میگین شما گول 4 تا ژورنالیست بیسواد اماتور را میخورین که با استفاده از سادگی و بی اطلاعی شما هر اراجیفی را به زور واژههای ناسیونالیستی به خوردتون میدن تا بشن وطن پرست برای اینکه فروش سهمیه های کاغذی که در بازار ازاد میفروشن لاپوشونی بشه. میدونی اگه کمپانیهای اروپایی یا امریکایی میومدن با رضا زاده قرار دادن تبلیغی میبستن چقدر برای من و تو ایرانی که فردا روز میرفتیم اروپا افتخار بود. بابا گول این ادمایی اماتوری که تو روزنامه نگاری فقط تحریف خبر نوشتن را بلدن تا ستونهای چرت نامشون پر بشه نخورین دنیا داره از پیشرفت وارونه میشه سرعت پیشرفت علم توی دهه 40 هر 10 سال یکبار دوبرابر بود ولی الان هر سال 10 برابره اونوقت مانشستیم میگیم رضاض زاده عربا خریدن و اون خودشا فروخت. واقعا که!!! تازه اون برای عربا هم تبلیغ کنه بازم که افتخارش برای توی ایرانیه که! اگر کسی مثل حسین رضا زاده داشتن که نمی امدن سراغ ما.
خنده دار تر این که ما که نرفتیم ورزشکار عرب بیاریم برامون تبلیغ کنه البته به فرض محالی که شما مگین رابینسون مال عرباس اونا اومدن سراغ ما به نظرت نقدت خیلی خنده دار نیست. نه عزیزان نه دنیا بازم به ما میخنده که نمیدونیم از سوپراستارامون چطوری استفاده کنیم و چطوری حمایت و چطوری نقد اصلا این قضیه نقدی نداره. بکهام سالانه 200 ملیون دلار درامد تبلیغی از شرکتهای غیر انگلیسی داره اونوقت شما به حسین خرده میگیرین که چرا رفته برای یک شرکت ایرانی توی دبی تبلیغ میکنه. اگه دبی بد بود که پاتوق همه شماها را دیسکوهای دبی پر نمیکرد. برای خوش گذرانی با دخترای روسی و اروپایی که دبی خوبه.
خوب بجاش ایران پرست وطن دوست میشین . یادتون میفته که پهلوانی هم هست.
توصیه میکنم به اون روزنامه نگار چرک نویس که برای پرکردن ستونش هر نقدی را تبدیل به سوتیهای کاریش نکنه برای پر کردن چرتنامش، نه حسین کارش درست بود. اگرم بد بود حداقل برای شما که نون شد تا 1 ماه به نوبت وارونه نقدتونا بنویسین. تا فروش سهمیه کاغذتون جور بشه توی بازار ازاد.
مرسی از راد مرد ارتش ورزش ایران سردار پهلوان جهان پهلوان حسین رضا زاده دورد بر شرفش و صداقتش و مرگ بر کسانی که نقد کورکورانه بدون مطالعه و مغرضانه در برابر فرزند خلف ایران زمین دارند.
محسن نقی زاده / شهرکرد 6/1/87


رضا:

آقا قبل از سخنرانی اول فکر کن!

نوشته توسط: محسن at March 25, 2008 02:43 PM

ا جدي خوشتان نيامد حلا چه كنيم؟ آيا وقتي كه آقاي رضازاده پيشنهاد چندين ميليارد دلاري تركيه را براي وزنه زدن قبول نكرد شما خوشتان آمد و يا بدتان و چه قدر داني از ايشان شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

رضا:
امیر آقا که نه ایمیل داری نه نشان!
لطفا کاسه داغ تر از آش نشو
ضمنا چندین میلیارد دلار میدونی چند تا صفر داره؟
مطلب من واضحه
برای مثال بگم فرض کن مثلا آقای خاتمی بره برای هاکوپیان تبلیغ کنه
باید رفتار آدم ها در شان اسم و عنوان و القابشان باشه

نوشته توسط: امير at March 24, 2008 01:32 PM

مطالب این لینک را بخوانید تا متوجه شوید!
http://ghonabid1.blogfa.com/post-177.aspx

نوشته توسط: ن at March 24, 2008 11:23 AM

ایرانی ها آدم های بسیار فضولی هستند.همین طور که حق شخصی هر کسی است که لباس دلخواه خودشو بپوشه حق شخصی هر کسی هم هست که برای منافع مالی اش هر کاری که دلش خواست انجام دهد به من و شما و و حسن و اصغر و فاطی وطغرل هم ربطی نداره!زندگی شخصیشه!

رضا:
کی به شما مجوز داده راجع به ایرانیها اینجوری نظر بدی؟
شما نظر شخصی خودتو بده
دیگران هم نظراتشان را می دهند.

نوشته توسط: amin at March 20, 2008 02:24 PM

بابا تو هم اگه ورزشکار باشی و از این راه نون بخوری و تو ایران زندگی کنی باید از هر راهی که می تونی پول در آری تا موقع باز نشستگیت جلو این و اون دولا راست نشی !

نوشته توسط: رضا at March 19, 2008 08:28 PM

پهلوون بودن هم ظرفیت می خواد.این آقا فقط بدلیل اینکه حامی یه حذب خاص بودند به مقام پهلوانی رسیدند . چه بسا افرادی هستند که از این آقا پهلوان تر و جوانمردترند ولی بدلی عدم گرایش به سیاست یه گوشه این مملکت ذره ذره آب میشند و هیچ کس هم متوجه نیست.

نوشته توسط: حسام at March 18, 2008 10:42 AM

کارش مشکلی نداره
مردم ایران خوش استقبال و بد بدرقه هستند..
چند سال دیگه طوری فراموشش می کنند که باورت نشه.
بنابراین اگر منطقی فکر کنی می بیینی که مشکلی در کار ایشان وجود ندارد.

نوشته توسط: sdf at March 17, 2008 01:11 PM

ای بابا ! من یادمه این آقا سال 84 شمایل بالای سر برد. اون موقع که مثل شعبون بی مخها مبلغ سیاسیت بود چرا کسی حرف نزد؟

رضا:
من فقط نظر شخصی دادم و نماینده گروه خاصی نیستم که بگم چرا کسی حرف زد یا نزد.
این انتظار را فقط از احزاب و گروههای رسمی میتوان داشت که مواضع رسمی اعلام میکنند و میشه پرسید که مثلا چرا در فلان مورد حرفی نزدید.

نوشته توسط: سید محمد at March 16, 2008 09:37 PM

هر چی باشه رضا زاده هم یک دهه شستی بچه زرنگه!

نوشته توسط: حمید at March 15, 2008 03:25 PM

این مطلبی رو که نوشتید اصلا قبول ندارم و این کار رو حق رضا زاده می دونم که بره برای یه شرکتی تبلیغ کنه.
و با مبلغی که می گیره آینده خودشو تامین کنه چون فکر کنم تو این سطح قهرمانی ورزش کردن در آینده براش عواقبی خواهد داشت و این قهرمانی همین چند سال هستش.

نوشته توسط: h@med at March 15, 2008 02:16 PM

متاسفانه پهلوانان و قهرمانان ما ظرفیت اندکی برای امن نگهداشتن شخصیت پهلوانی و قهرمانی خود دارند و خیلی زود جذب سیاست ، هنر و تبلیغات میشوند . کاندید شدن ها، خوانندگی ، اجرای برنامه (شو من) یا اجرای نقشهای پوسیده در سینما ...
و اینهاهمه نشان از این دارند که تختی برای تختی بودن و ماندن ،مرارتها کشیده است.

نوشته توسط: سینا at March 15, 2008 09:36 AM

پولو بچسپ عزيزم
پهلوان کيلوئي چنده ؟
وقتي نيروي انقلابي ويکه تاز کشور از اسکله هاي خصوصي براي حراج دختران اين مرز بوم وصدور ويا بهتر بگويم فروش آنها به کشور هاي عربي ، چين ، و...دارن از همديگه سبقت ميگيرن رضا زاده نمي تونه عزت نفس خودشو براي نون شب
خودشو فاميل نزديک مايه بزاره ؟

رضا:
من در مورد صحت و سقم مطلب شما نمی تونم قضاوت کنم و البته تا حدی خالی بندی و بعید میدانم اما اگر جای شما بودم حتما اطلاعاتم را در اختیار سیستم امنیتی کشور می گذاشتم تا جلوی این کار ها را بگیرند.
هیچکس این رفتار ها را تایید نمی کند و اگر جایی سو استفاده یا دزدی یا هر اتفاق نا خوشایندی می افتد دلیل نمی شود که ما هم همرنگ جماعت بشویم و خر خودمان را برانیم.
اگر با یک فاحشه خیابانی هم صحبت کنی فکر کنم از همین توجیه های ساده لوحانه بیاره.

نوشته توسط: reza at March 15, 2008 07:47 AM

نوشتن يک نظر
اطلاعات من را حفظ کن 

Warning: include(/home/itiran/www/links/persianads.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/itiran/domains/itiran.net/public_html/archives/002921.php on line 439

Warning: include(): Failed opening '/home/itiran/www/links/persianads.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/itiran/domains/itiran.net/public_html/archives/002921.php on line 439