« صابر انواري درگذشت | صفحه اول | نمایشگاه رسانه های دیجیتال »

یکشنبه 14 مهر 1387

Second Life

junkyard2.jpg

کوکاکولا بعد از اولین حضور پر سر و صداش در دنیای مجازی Second Life که مربوط به برنامه تبلیغاتی به نام virtual thirst بود، این دفعه یکی از محصولاتش (Nestea) را در یک مکان مجازی بنام Junkyard Blues تبلیغ کرده. اینکار کوکاکولا نشان می ده که سازمان های تجاری باید بفکر حضور در این جامعه مجازی باشند. زندگی ای که در آن هر کاری ممکن است و شما با خوش فکری می تونین برای خودتون پول سازی بکنید.
بد نیست نگاهی به برنامه های ویژه Second Life برای سازمان های تجاری داشته باشید.
Reuter هم یک خبرگزاری مجازی با دو کارمند مجازی در SL داره که کلی خبرهای جذاب و خواندنی را گزارش می کنن.
مثل این خبر: یک خواننده بنام Johin که هفته ای یکبار برای مردم برنامه اجرا می کنه (در SL)، یک کمپانی پخش موزیک، باهاش قرارداد امضا کرده تا کارهاش را پخش کنه.

نوشته شده توسط: حسین شمس در October 5, 2008 04:51 PM | آی تی

Trackback Pings

براي ارسال دنبالک از لينک زير استفاده نماييد
http://itiran.net/cgi-bin/mt/itiran-tb.cgi/1612

:نظرها

سلام و درود
جالب بود .
با مقاله « بحثی در باره فیلم های آموزشی از منظر تکنولوژی آموزشی » یا « سینما نان دارد ... یادگیری نان ندارد » كه به مناسبت افتتاحیه «سی و‌هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم های علمی و آموزشی رشد-10 تا 17 آبان-» با ديدگاهي تحليلي و انتقادي تهيه شده به روز هستم . فرصت کردی سر بزن .
پایدار و پیروز باشی .

نوشته توسط: احسان صباغی at October 27, 2008 12:13 PM

نوشتن يک نظر
اطلاعات من را حفظ کن 

Warning: include(/home/itiran/www/links/persianads.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/itiran/domains/itiran.net/public_html/archives/002978.php on line 243

Warning: include(): Failed opening '/home/itiran/www/links/persianads.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/itiran/domains/itiran.net/public_html/archives/002978.php on line 243