« برنامه نود! | صفحه اول | درباره الی »

جمعه 18 بهمن 1387

جشنواره

به به واقعا دست این روابط عمومی جشنواره و شرکت آسیا تک درد نکنه که اینترنت وایرلس در سینما فلسطین راه اندازی کرده اند که حداقل سرعتش 2 مگابیت هست. واقعا بدون اینترنت اصلا نمی شد این فیلم ها را تحمل کرد.
***
من خیلی فیلم ندیدم اما همان هایی را که دیدم فهمیدم امسال فیلم ها کلی تکنولوژی زده شده اند. بازیگران در بسیاری از فیلم ها لپ تاپ دارند، با وب کم کارهای روزمره شان را انجام میدهند، استخاره را اینترنتی می گیرند و ... انقلاب تکنولوژی به سینما هم رسید.

***
داشتیم با یکی ازدوستان درباره عیار 14 حرف می زدیم که ظاهرا خیلی به مذاق همه خوش آمده. آقایی ایستاد و سلام کرد. جواب دادیم. وسط حرف بودیم که ناگهان موبایلش را بالا آورد و گفت: خب شنوندگان محترم صحبت های دو نفر از عزیزان را می شنیدید حالا می خواهیم باهاشون مصاحبه ای انجام بدهیم. خب آقا شما بفرمایید جشنواره را تا به حال چطور دیدید؟ کمی نگاهش کردم .
- با چشم!

- ها ها ها منظورم البته کیفیت فیلم ها بود.
- من فقط دو فیلم دیدم نمی تونم قضاوتی کنم.

- نسبت به سال قبل چطور بود؟
- گفتم دو فیلم بیشتر ندیدم نمی تونم ...
- برای سالهای آینده پیشنهادی دارید.

- بله ... لطفا وقت ما را بیشتر کنید.

***
ادامه می یابد...

نوشته شده توسط: شهرام در February 6, 2009 05:38 PM | سینما

Trackback Pings

براي ارسال دنبالک از لينک زير استفاده نماييد
http://itiran.net/cgi-bin/mt/itiran-tb.cgi/1627

:نظرها

نوشتن يک نظر
اطلاعات من را حفظ کن 

Warning: include(/home/itiran/www/links/persianads.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/itiran/domains/itiran.net/public_html/archives/002994.php on line 249

Warning: include(): Failed opening '/home/itiran/www/links/persianads.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/itiran/domains/itiran.net/public_html/archives/002994.php on line 249